KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14351026

nr 1435 1026

Jenny Nyström

(1854-1946), Sverige

Monogramsignerad. Blandteknik, bildmått: 28x20cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 29 november 2021
kl 19:33:19

  • Klassiska
  • 29 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Jenny Nyström

Läs mer om Jenny Nyström